Święto Policji w warszawskim Komisariacie Kolejowym - Aktualności - Komisariat Kolejowy Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji w warszawskim Komisariacie Kolejowym

Punktualnie o godzinie 15 w piątek w świetlicy Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie miała miejsce uroczystość związana z obchodami Święta Policji. W uroczystości udział wziął Komendant KKP w Warszawie podinsp. Sławomir Sobolewski oraz jego Zastępca mł.insp. Paweł Salamaga. Złożyli oni serdeczne życzenia policjantom tutejszej jednostki oraz podziękowali za trud włożony w codzienną służbę.

Z okazji 98. Rocznicy powstania Policji Państwowej 39 funkcjonariuszy Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie otrzymało awanse na kolejne stopnie policyjne. Wręczone również zostały medale „Za długoletnią służbę” oraz odznaki „Zasłużony Policjant”. Jedną z takich odznak uhonorowany został Zastępca Komendanta Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie mł.insp. Paweł Salamaga.

Odczytane zostały życzenia od Komendanta Stołecznego Policji Pana inspektora dr Rafała Kubickiego kierowane do policjantek, policjantów i pracowników cywilnych KKP w Warszawie z okazji obchodów 98. rocznicy powołania Policji.

Gratulujemy awansowanym i wyróżnionym policjantom!

  • 4