Areszt za posiadanie 1,5 kg amfetaminy - Aktualności - Komisariat Kolejowy Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie 1,5 kg amfetaminy

Policjanci z Komisariatu Kolejowego Policji zatrzymali na Dworcu Centralnym 43-letniego obywatela Holandii, u którego w bagażu zabezpieczyli około 1,5 kg amfetaminy, 1,23 g heroiny i 21 tabletek metadonu. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, a sąd zdecydował o jego trzymiesięcznym tymczasowym aresztowaniu.

W sobotę policjanci prewencji Komisariatu Kolejowego Policji patrolując rejon hali kasowej zwrócili uwagę na pozostawiony bez opieki bagaż. Zgodnie z procedurami postanowili ustalić, do kogo należy. Gdy podeszli do bagażu, zgłosił się do nich 43-letni obywatel Holandii, który od 2 dni przebywał na terenie naszego kraju. Twierdził, że torba należy do niego. Zachowywał się bardzo nerwowo. To wzbudziło podejrzenia policjantów. Gdy zapytali mężczyznę, czy posiada przy sobie narkotyki, przyznał, że tak i, że przywiózł je z Holandii.

Funkcjonariusze dokonali w związku z tym kontroli osobistej mężczyzny, sprawdzili też jego bagaż. W torbie znaleźli około 1,5 kg amfetaminy, 1,23 g heroiny i 21 tabletek metadonu. Zabezpieczono środki przekazano do szczegółowych badań. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, a sąd zdecydował o jego trzymiesięcznym tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

ak

  • Policjanci wykonujący czynności z zatrzymanym
  • Zabezpieczone substancje
  • Zabezpieczone substancje

Areszt za posiadanie 1,5 kg amfetaminy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.