Aresztowani za rozbój z nożem w ręku. - Aktualności - Komisariat Kolejowy Policji

Aktualności

Aresztowani za rozbój z nożem w ręku.

Data publikacji 22.05.2021

Wczoraj w godzinach popołudniowych Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia podjął decyzję o aresztowaniu na okres trzech miesięcy dwóch mężczyzn zatrzymanych przez kryminalnych Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie. Przestępstwo o jakie są podejrzewani to rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Wczoraj w godzinach popołudniowych Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia podjął decyzję o aresztowaniu na okres trzech miesięcy dwóch mężczyzn zatrzymanych przez kryminalnych Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie. Przestępstwo o jakie są podejrzewani to rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zdarzenie miało miejsce 1 maja br. na peronie Dworca PKP Warszawa Śródmieście. Do oczekującego na pociąg młodego mężczyzny podeszło dwóch mężczyzn i trzymając w ręku nóż nie tylko okradli go ale również dotkliwie pobili.

Zawiadomieni o całym zajściu policjanci rozpoczęli szczegółową analizę zebranych materiałów co pozwoliło na wytypowanie potencjalnych sprawców. Pomocny był również zarejestrowany zapis z kamer monitoringu. Kryminalni systematycznie kontrolowali miejsca w których sprawcy mogą się pojawić i w czwartek przy jednym z warszawskich centrów handlowych rozpoznali dwóch mężczyzn wytypowanych wcześniej jako sprawców przestępstwa. Zatrzymani to 24-letni Daniel C. oraz 18-letni Piotr C. Za popełniony czyn grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KKP w Warszawie

aw.